Про загиблого на фронті Олександра Гуменюка презентували фільмПО КОМУ ДЗВОНИТЬ ДЗВІН ОЛЕКСАНДРА ГУМЕНЮКА?

Після прем'єри 28 червня цього року в актовому залі Національного Музею історії України у Другій світовій війні документального фільму "Батя. Дзвони долі», 4 листопада в столичному кінотеатрі «Ліра» у рамках святкування 85-річчя студії «Укркінохроніка» відбувся прем'єрний показ цього знакового фільму.

Невеличкий зал ледве вмістив всіх бажаючих разом з побратимами Героя ще раз згадати, якою прекрасною людиною був Олександр Гуменюк. Його пам’ятають турботливим люблячим чоловіком для дружини Олени і таким же батьком для трійнят - трьох синів – богатирів.

Справжній державник – патріот, дуже поміркований, виважений офіцер – така точка зору у співслужбовців про підполковника Гуменюка в часи його служби у Спецназі ЗСУ.Він був активним членом ВГО «Об’єднання ветеранів розвідки України», членом Ради Всеукраїнського Союзу учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів. В своїй громадській діяльності залучав ветеранські організації до формування та підготовки 11-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь», яким потім командував в АТО.

На Майдані Олександр був відомою шанованою людиною, якого називали «Отаман» та «Батя». Невипадково голова благодійного фонду В’ячеслав Кукоба присвятив визначному лідеру протестуючих свій вірш:

«Не журися, Батько отамане,

за собою нас веди,

посміхнися, Батько отамане,

твої хлопці, хоть куди!».

Маючи величезний та безцінний досвід мистецтва володіння всими видами зброї, він залишив про себе пам’ять талановитого командира, який навчав бійців на власному прикладі. Завдяки високому духу й прагненню до справедливості у скрутну для країни годину Гуменюк, якого бійці у зоні АТО називали «Батя», став натхненником та вихователем нових патріотів в окопах війни на Донбасі.

Ми сумуємо за героями11-го батальйону територіальної оборони "Київська Русь", створеного взимку 2014 року, і більш всього за командиром – полковником Олександром Гуменюком. Командири та бійці за позивними «Змей», «Белка», «Птиця», «Шаман», «Корней» та багато інших мріяли бачити його Президентом України за державний підхід, широту поглядів. Деякі командири з числа справжніх патріотів України – Олексій Савич, Ігор Ткаченко, Ігор Корба, Дмитро Христюк, Олександр Корнієнко будучи присутні на показі фільму, надали відповіді на запитання глядачів.

Необхідно відмітити, що фільм-портрет "Батя. Дзвони долі" завдяки таланту та зусиллям творців - автору сценарія та режисеру – Тетяні Гузик, оператору – Олександра Сливкі, продюсеру - Наталії Шевчук, вийшов чесним, професійним і, як кажуть, створеним від душі.

Ми вітаємо всіх творців з перемогою фільму у 7-му конкурсному відборі Держкіно.

Автори фільму вибрали нелегкий шлях зведення до мінімуму авторського тексту на користь надання слова героям фільму, багатьох з котрих вже немає серед нас. То була важка праця знайти в архівах відеозаписи, та фонограми з участю Гуменюка та його бійців й добитися дозволу вмонтувати їх в фільм.

Завдяки зусиллям та характеру Тетяни Гузик, фільм починається з ключового інтерв’ю Олександра Гуменюка, по суті, його кредо:

«Я не дозволю, щоб хтось забороняв моїм дітям жити в вільній, справедливій, незалежній Державі»;

«Я звільню свою Державу разом зі своїми солдатами, з десятками інших батальйонів, які тут виконують свої обов’язки, від хабарництва, казнокрадства, свавілля»;

«Влада має належити народові, а не олігархам»;

«Президент – це менеджер, якого наняли для виконання наказів народу, а не навпаки! В любий момент – не справиться, - геть звідси! Це саме головне і люди мають це зрозуміти».

Наш коментар:

Трапилося те, що сьогодні стало реальністю – народження нового стану - фронтовики АТО.

З ними влада вже не може не рахуватися, як і з тією обставиною, що війна, корупція, свавілля влади будуть існувати до тих пір, доки існує система олігархату.

Прес-служба

Всеукраїнського Союзу
02660, м. Київ, вул. Братиславська, 52, офіс 609

Номер телефону: 044-594-65-23

електронна пошта:
info@narodowladdya.in.ua

© 2015 nemetz customz