Привітання з нагоди 25-ї річниці проголошення Незалежності УкраїниШановні колеги,

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-ї річниці проголошення незалежності України - знаменної події у багатовіковій історії національного державотворення!

24 серпня 2016 року виповнюється 25 років українській незалежності.

Через тисячоліття пролягає шлях становлення та утвердження нашої держави. Тернистим був шлях боротьби за право мати самостійну країну. Низка знакових історичних подій, привели до проголошення, а потім відновлення Україною незалежності у ХХ столітті.

24 серпня 1991 року з прийняттям Акту проголошення незалежності України здійснилась багатовічна мрія українського народу. Україна проголошує перед цілим світом, що вона має бути незалежною державою. Ця подія є початком відліку історії сучасної Української державності. З проголошенням незалежності України світ почав рахуватися з нами. Протягом лише перших трьох місяців після референдуму 1991 року Україну, як незалежну державу визнали 140 країн. Суверенна Україна дала змогу кожному її громадянину вільно обирати шлях свого життя.

Тернистим став шлях боротьби за право мати самостійну країну. За цей час країна пережила злети та падіння, долає виклики зовнішнього та внутрішнього характеру.

Нині Україна знову перебуває у важкій ситуації, коли внутрішні та зовнішні вороги намагаються посягнути на найдорожче — свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Низько вклоняємося перед українськими військовослужбовцями-учасниками АТО, які ціною власного здоров’я та життя відстоюють незалежність нашої держави.

Ми живемо з надією на краще, що нашій молодій державі суджено довго жити, бо нема такої сили, яка могла б знищити душу, сильну волю нашого українського народу.

З нагоди великого національного свята нашої державності прийміть найсердечніші вітання та побажання бути господарями на своїй прекрасній і чарівній українській землі.

Закликаємо за об’єднання суспільства заради розбудови України як високорозвиненої європейської держави.

Від щирого серця зичимо Вам, Вашим сім’ям, рідним, друзям миру, добра, щастя, достатку, сили і наснаги в усіх Ваших справах!

Слава Україні! Слава нашим героям! Слава народу України! Зі святом Незалежності!

З повагою,

Президія Всеукраїнського союзу учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів02660, м. Київ, вул. Братиславська, 52, офіс 609

Номер телефону: 044-594-65-23

електронна пошта:
info@narodowladdya.in.ua

© 2015 nemetz customz