Об’єднання - Учасник Платформи, доповнило свою назву словами «антитерористичної операції»Назва Всеукраїнського Союзу, який є одним із учасників Платформи, доповнилась словами «антитерористичної операції». Тепер повне найменування Об’єднання виглядатиме таким чином – «Всеукраїнський Союз громадських об’єднань учасників бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів».

Таке рішення було підтримане та одноголосно ухвалене на Конференції Всеукраїнського Союзу, що відбулася 21 травня.

«На даний момент ми активно працюємо з учасниками антитерористичної операції. У наші лави вступає все більше молоді, яка пройшла через війну. У зв’язку з цим, рішення про доповнення назви є логічним…», - заявив Голова Об’єднання та Співголова Платформи Віктор Палій. Також він зазначив, що за період проведення антитерористичної операції, Всеукраїнський Союз разом з Благодійним фондом «Рідне Полісся», який є членом Об’єднання, здійснив допомогу більше ніж на 30 млн. грн. Така підтримка спрямовується на матеріально-технічне забезпечення військових частин та медичних установ різних рівні, які займаються лікуванням ветеранів та учасників АТО.

Крім того, на Конференції розглядались актуальні питання діяльності Об’єднання та внесення змін, разом із назвою, до Статуту.

Зокрема Віктор Палій наголосив, що учасники Всеукраїнського Союзу повинні займати більш активну позицію у своїй роботі. «Результат є там де є активна діяльність», - додав Голова Об’єднання.

Зазначимо, що Конференція є найвищим органом Об’єднання. Захід, що проводився у суботу став по ліку 14-тим з часу заснування Всеукраїнського Союзу.02660, м. Київ, вул. Братиславська, 52, офіс 609

Номер телефону: 044-594-65-23

електронна пошта:
info@narodowladdya.in.ua

© 2015 nemetz customz