Урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших державСьогодні, 17 лютого, у Центральному будинку офіцерів, за організації Платформи Громадянської Солідарності відбувся урочистий концерт з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення радянських військ із Демократичної Республіки Афганістан.

Програма заходу складалася з двох частин: нагородження почесними відзнаками, у тому числі нагородами від Міністра оборони України та Начальника Генерального штабу ЗСУ, та безпосередньо самого концерту.

Як зазначив у вступному слові Співголова Платформи Віктор Палій, ми повинні згадати людей, які з мужністю брали зброю в руки та вирушали на чужі землі виконувати свій обов’язок, а також тих хто відстоює та відстоював українську державність.

Музична частина заходу супроводжувалася виступом Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України, під диригуванням Віктора Пащенка. Також у концерті взяли участь всесвітньо визнані солісти оперної та оркестрової сцени, заслужені артисти України та виконавці – учасники війни в Афганістані.

Зауважимо, що вищезазначений оркестр за підтримки Платформи неодноразово давав концерти для українських воїнів та мирного населення у зоні проведення АТО.

Фотозвіт можна переглянути тут.02660, м. Київ, вул. Братиславська, 52, офіс 609

Номер телефону: 044-594-65-23

електронна пошта:
info@narodowladdya.in.ua

© 2015 nemetz customz