Відкрився Збір ветеранів: проблеми громадськості та вирішення їх владоюСьогодні, 28 жовтня, стартував Всеукраїнський збір представників громадських об’єднань ветеранів та учасників АТО.

Серед ветеранської громади на Зборі присутні учасники бойових дій у II Світовій війні, локальних війнах та миротворчих операціях, а також ветерани військової служби та інші.

Виступаючі представники громадських об’єднань окреслили низку проблем, які супроводжують ветеранів та учасників АТО, а саме: загальний низький рівень соціального захисту, проблеми житлового та медичного забезпечення, проблеми фінансування об’єднань та велика кількість бюрократичних перепон, що ставляться владою в процесі вирішення ветеранських проблем.

Віктор Палій, Співголова Платформи та головуючий на Зборі, загострив увагу присутніх на тому, що кількість ветеранів постійно росте, беручи до уваги антитерористичну операцію, тому рівень соціального захисту повинен бути на належному рівні.

Виступаючі піднімали питання, зокрема Григорій Кабанченко – Голова Громадської ради при Міністерстві соціальної політики, про створення Міністерства у справах ветеранів, оскільки діюча Держслужба у справах ветеранів та учасників АТО юридично та за компетенцією обмежена у своїх діях.

В свою чергу, Голова вищезазначеної структури Артур Дерев’янко відзвітував перед громадськістю. З позитивних моментів Голова назвав створення територіальних органів Служби, те, що з’явилася змога відправляти дітей учасників АТО за кордон, у Європу, на відпочинок та навчання. Серед негативного Артур Дерев’янко виділив скорочення фінансування громадських об’єднань та погане забезпечення житлових програм для ветеранів та учасників антитерористичної операції.

Нагадаємо, що Збір триватиме 28-29 жовтня. До уваги представників громадських об’єднань, завтра очікуються тематичні виступи посадовців, серед них Міністра освіти і науки України, Першого заступника Міністра соціальної політики України та інших.02660, м. Київ, вул. Братиславська, 52, офіс 609

Номер телефону: 044-594-65-23

електронна пошта:
info@narodowladdya.in.ua

© 2015 nemetz customz